Çiğköfte Bayilik Şartları

Bayimiz olmak için öncelikle araç ve yaya trafiğinin yoğun olduğu, minimum 10 metrekare, maksimum 50 metrekare olan, boş bir dükkan bulunmalıdır. Bu dükkanın aylık kirası 750 tl’nin altında olmamalı ve 3500 tl’yi geçmemelidir. Ayrıca çevresinde; lise, market, kahvehane, fırın, hastane, askeriye, üniversite gibi kurumlardan en az birkaç tanesinin bulunması sizin lehinize olacaktır. Bu şartlar, bizim uzun yılların verdiği tecrübe sayesinde ortaya çıkan ve sizin hedeflerinize ulaşmanızı garanti altına alan deneyimlerden oluşmaktadır. Yukarıda belirttiğimiz şartlara uygun bir işyeri bulduysanız tek yapmanız gereken bizi aramak. Ardından sırasıyla;

1. Firmamızın Whatsapp numarasına tutulacak olan dükkanın ve özellikle bulunduğu caddenin ve çevresinin fotoğrafları gönderilir.

2. Dükkan uygunluğu onaylanır.

3. Sözleşmeler yapılıp, paket ücret ödemesi yapıldıktan sonra 7 (yedi) iş günü içerisinde ürünleriniz teslim edilir.(Eğer ki bulunduğunuz il veya ilçede Lezizhan Çiğ köfte bayisi yoksa siz ilk olacaksanız 1000 tl'lik paket indirimden faydalanmayı unutmayınız.)

4. Yapılan paket ödemesi demirbaş ürünlerin bedelidir, ekstra herhangi isim hakkı talep edilmez. Alınan tüm ürünler sıfır ve 1 yıl garantilidir. Ürünlerin ambar yolu ile gönderimi sağlanır ve ödemesini (500 tl - 800 tl Arası) bayi olacak kişi yapar.

5. Ürünlerin teslim edileceği 7 günlük süre içinde bayi olacak kişi dükkan içini beyaz veya kum beji rengine boyatır, gerekli tadilatı ve dekorasyonu zevkine göre yaptırabilir, (Ne kadar lüks ve kaliteli bir dükkan oluşturursanız satışlarınız o kadar fazla olacaktır.) Ardından firmamız dükkanda çalışacak kişiyi o bölgeye en yakın bayimize yönlendirip bir günlük eğitim almasını sağlacaktır.

6. Yedi gün sonunda ürünler teslim edilir. Kurulum bayi olacak kişi tarafından yapılır. (Ürünler hazırdır sadece dükkan içinde yerine yerleştirmeniz yeterlidir.)

7. Kurulum tamamlandıktan sonra bayi, çağrı merkezimiz tarafından düzenli olarak aranır ve eksikleri giderilip siparişleri alınır.

8. Bayi konsepti bozmadan ekstra ürünler satmakta özgürdür. (Börek, poğaça, içli köfte, bardakta mısır, tatlı, çay, kahve gibi..)

9. İşler düzene koyulduktan sonra bayi siparişlerini SMS yoluyla firmamamıza iletir. Sipariş vermeden önce, bayi ürün ödemesini banka havalesi ile yapar. Ondan sonra siparişini verir

10. Bayi siparişlerini en az 25 kg çiğ köfte olacak şekilde verir. Bu sipariş günlük olmak zorunda değildir, ürün bir hafta tazeliğini koruduğu için en kötü olasılıkla haftada bir sipariş verebilirisiniz. Ortalama bir bayi en az 10 kg çiğ köfte sattığını düşünürsek sizin siparişiniz günlük veya 2-3 günde bir olabilmektedir. Ürün hazır olarak gelir tekrardan yoğurmaya gerek yoktur, tepsinize koyup hemen satışa başlayabilirsiniz.

11. Verilen siparişler istanbul ici araçlarımızla İstanbul dışı adrese teslim kargo ile gönderilir. Kargonun 1 günde teslim edemiyeceği İstanbula 500 km'den uzak mesafelerde ürün otobüsle yollanır, bayi ürünü bulunduğu il veya ilçenin otogar emanet kısmından teslim alabilir.

Önemli not;

Paket ödemesi ile ilgili güven sorunu aşmak icin güvenirliliğimizi tüm Türkiye'deki bayilerimizi arayıp öğrenebilir yada İstanbul'daki fabrikamızı ziyaret ederek giderebilirsiniz. 2010 yılından beri faliyet gösteren firmamız hiçbir bayisini ortada bırakmamamış, ve dürüstlüğünden ödün vermemiştir. Bayilik alırken, yeri, marka tescili, helal gıda belgesi olmayan, sabit telefon numarası olmayıp, üretim yapmayıp Lezizhan çiğköfte gibi büyük fabrikalardan ürün alıp satan aracılık yapan kişiler ile merdiven altı imalat yapıp analiz raporu ve imalat belgesi olmayan kişilere itibar etmeyiniz. Ödeme yaptıktan sonra bir hafta içinde vazgeçme hakkınızın olacağı güvenilir firmaları seçmeye özen gösteriniz ki ileriki dönemlerde içinden çıkılmayacak maddi manevi zarar görecebileceginiz durumlarla karşılaşmayınız..